Koupit módní pánské a dámské oblečení, boty levné
 
Úvod >  Ochrana osobních dat

Prohlášení o ochraně osobních dat

Náš internetový obchod ví, že máte obavy, jak používat a sdílet informace o vás a oceňujeme vaši důvěru a doufáme, že budete mít důvěru ve své osobní informace o našich službách a bezpečnosti. Toto oznámení uvádí naše zásady ochrany osobních údajů. Návštěvním našeho internetového obchodu akceptujete postupy popsané v tomto prohlášení o ochraně osobních údajů.

Online sbírka v našem obchodě Jaké osobní informace o zákaznících? Informace, které shromažďujeme od našich zákazníků, nám pomohou personalizovat a neustále zlepšovat nákupní zkušenost našeho internetového obchodu. Typ informací, které shromažďujeme

Informace, které poskytnete. Obdržíme a uložíme veškeré informace, které zadáte na našich webových stránkách, nebo nám poskytneme jinou cestu. Můžete se rozhodnout neposkytnout nějaké informace, ale možná nebudete moci využít mnoho našich funkcí. Informace, které poskytnete, používáme k tomu, abychom reagovali na vaše požadavky, plnili objednávky, přizpůsobovali budoucí nákupy, zlepšovali naše speciality v obchodech a komunikovali s vámi.

Komunikace s příspěvky: Abychom účinněji pomohli našemu e-mailu, zlepšili služby a nakupovali, někdy nám posíláme naše služby a produkty, měníme naše oznámení o zásadách a komunikujeme s potvrzením objednávek.

Naše informace o obchodu on-line sdílení hosting
Respektujeme vaše soukromí a děkujeme za vaše podnikání. Vždy, když není nutné provést transakci a objednávku, neposkytujeme nám váš účet, kontaktní informace ani informace o platbách, které jsou poskytovány třetím dodavatelům, přidruženým společnostem nebo poskytovatelům služeb.

Pokud se rozhodnete navštívit náš internetový obchod, vaše návštěva a spory týkající se soukromí budou předmětem tohoto prohlášení a naše podmínky, včetně vnitrostátních právních předpisů naší místní země, se budou vztahovat na omezení náhrady, rozhodčího řízení a spor. Pokud máte obavy o soukromí vašich osobních údajů, prosím, použijte náš web pro shromažďování, dejte nám prosím úplný popis, klikněte na "kontaktujte nás" v levém menu, pokud se vám líbí, pokusíme se vyřešit tento problém.

zpět
www.ejastudio.cz Copyright @2020All Rights Reserved.bundy a spodní prádlo, šaty,boty