Koupit módní pánské a dámské oblečení, boty levné
 
Úvod >  Jak nakupovat

Jak nakupovat

Jakmile nelze doručit adresu doručení objednávky. Po zpracování objednávky nelze odeslat zprávu. Z těchto důvodů obraťte se na někoho, kdo podepíše doručovací adresu poskytnutého balíčku. Pokud není čas, zavolejte prosím kurýra a nechte kartu. Poté můžete zavolat další den doručení nebo vyzvednout zboží v místním skladu.

Vezměte prosím na vědomí, že pokud budete muset produkt udržet prostřednictvím návrhu zákona, jste odpovědni za ztrátu nebo poškození. Takže v případě neexistence případu vám doporučujeme zařídit poštovní zásilku nebo místní pokyn k přiblížení a získat důvěru, abyste se vzdali balíčku dodávek skladu.

náhrady
Pouze plná cena nebo alespoň jeden produkt v plné ceně obchodování zdarma doprava.

Chcete-li vrátit neúplnou cenu produktu, v tomto případě bude zákazník zodpovědný za veškerou přepravu a manipulaci.

Spokojenost zákazníků je pro nás velmi důležitá. Pokud nejste z jakéhokoli důvodu spokojeni, vráťte 30denní nákup. Všechny boty musí být popsány v původním stavu, žádné opotřebení a úhrady nejsou označeny v původním obalu a použijte stránku "return". Návrat bude zpracován podle vrácení kreditní karty.

Potřebujete-li různé velikosti, barvy a dokonce i zkusit jiné produkty namísto objednání co nejdříve, abyste se ujistili, že jsou k dispozici, postupujte podle vrácených částek, které nepotřebujete k vrácení procesu vrácení.

zpět
www.ejastudio.cz Copyright @2020All Rights Reserved.bundy a spodní prádlo, šaty,boty